یک روش کاربردی و مفید در بالا بردن کیفیت رستوران شما

خیلی از صاحبان رستوران ها عقیده دارند که منوی غذایی درجه کیفی رستوران آن ها را مشخص می کند. این در حالی است که مطالعات اخیر نشان می دهد که خدمات به مشتریان از اهمیتی بالایی برخوردار است و برابر با منوی غذایی رستوران شما می باشد.

راهنمای رهگیری سفارش

برای این که سفارشات ارسالی از طرف تک فرم را می خواهید پیگیری نمایید کافیست به ادامه مطلب بروید.

راهنمای سایز لباس

برای خرید از سایت نمی دانید چه سایزی بخرید به ادامه مطلب بروید

اگر به تازگی وارد این صنعت شده اید و هیچ ایده ای ندارید حتما این مقاله را بخوانید.

به گزارش مجله فوربز مهم ترین صنعت در جهان ، صنعت غذا است .  شما می توانید با داشتن چند ایده ساده در این حوزه کسب و کارتان را رونق دهید. در این مطلب می خواهیم 10 ایده پولساز صنعت غذا را برای شما معرفی نماییم که در کشورهای دیگر امتحان و تست شده است. شما اگر این ایده های ساده را اجرا کنید مطمئنا مشتری های بیشتری جذب خواهید کرد.

 

مک دونالد بزرگترين رستوران زنجيره‌اي جهان است، که با بيش از 35 هزار شعبه در 119 کشور و يک و نيم ميليون کارمند ، روزانه به 64 ميليون مشتري سرويس مي‌دهد.

اين شرکت براي افزايش مشتريان خود به ايده‌هاي بسياري دست زده يکي از اين ايده ها فضاي بازي براي کودکان در  کنار رستوران است.

پارچه ترگال به دليل مقاوت و استقامت بالا،رنگ بندي متنوع و فراوان نسبت به پارچه هاي ديگر و قیمت مقرون و با کیفیت به عنوان پارچه اي محبوب در صنايع توليدي لباس فرم استفاده مي شود. 

شايد در نگاه اول عنوان اين مطلب زياد مهم به نظر نرسد ، اما به شما پيشنهاد مي کنيم که حتما اين مطلب را دنبال کنيد و جدي بگيريد. زماني اين مطلب به کار شما مي آيد که در يک شيفت کاري پرفشار هستيد و نياز به يک پيشخدمت با تجربه و حرفه اي داريد. کار يک پيشخدت و يا خدمت گزار شايد در نگاه اول کار بسيار ساده اي به نظر آيد اما همانطور که هميشه ظاهر کار را مي بينيم و همه ي کارها به نظر ساده مي آيند !! ولي در اشتباه هستيد.

صفحه‌ها