با تک فرم رویا شما زنده می شوند

مجموعه تک فرم در زمينه تامين انواع لباس کار داراي چندين سال سابقه مي باشد ، که خدماتي را به رستوران ها ، بيمارستان ها ، کارخانجات و تالارها داده است . تمامي پوشاک گروه تک فرم از بهترين کارخانجات پوشاک در نقاط مختلف کشور و به سفارش گروه تک فرم تهيه مي شود. هدف از تاسيس اين سايت ارائه خدماتي نوين در تمام نقاط کشور به مشتريان گرامي مي باشد ، تا براحتي انواع لباس کار را با قيمت هاي مناسب و کيفيت خوب تهيه نمايند.

تک فرم مجموعه ای در زمینه تولید انواع لباسکار که سابقه بالایی در این زمینه دارد، توانسته اند در این چند سال مجموعه تک فرم در زمينه تامين انواع لباس کار داراي چندين سال سابقه مي باشد ، که خدماتي را به رستوران ها ، بيمارستان ها ، کارخانجات و تالارها داده است . تمامي پوشاک گروه تک فرم از بهترين کارخانجات پوشاک در نقاط مختلف کشور و به سفارش گروه تک فرم تهيه مي شود. هدف از تاسيس اين سايت ارائه خدماتي نوين در تمام نقاط کشور به مشتريان گرامي مي باشد ، تا براحتي انواع لباس کار را با قيمت هاي مناسب و کيفيت خوب تهيه نمايند.

سرپرست مجموعه

"

مدیر برند // مالک

مهندس طاهری

شرکت تولیدی و پخش لباس کار تک فرم توانسته است با سابقه ای به مدت 17 سال به طراحی, تولید و پخش پوشاک اداری و صنعتی بپردازد.محیا پوشش با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تولید محصولات با کیفیت همکاری بسیار خوبی را با سازمان ها و نهاد های مختلف خصوصی و عمومی داشته است

مهدیه مولایی

طراح پوشاک
طراح

راحله عسگری

طراح مد
طراح

علی علیزاده

طراح پوشاک
طراح