10 ایده پولساز صنعت غذا

Facebook
Twitter
LinkedIn

اگر به تازگی وارد این صنعت شده اید و هیچ ایده ای ندارید حتما این مقاله را بخوانید.

به گزارش مجله فوربز مهم ترین صنعت در جهان ، صنعت غذا است .  شما می توانید با داشتن چند ایده ساده در این حوزه کسب و کارتان را رونق دهید. در این مطلب می خواهیم 10 ایده پولساز صنعت غذا را برای شما معرفی نماییم که در کشورهای دیگر امتحان و تست شده است. شما اگر این ایده های ساده را اجرا کنید مطمئنا مشتری های بیشتری جذب خواهید کرد.

1- 1000 Figs يا 1000 انجير
نام رستوراني کوچکی است که غذاهای مديترانه ای پخت مي کند اما به شیوه خلاقانه ای این کار را انجام می دهد.
مدیر این رستوران معتقد است هرچقدر غذاهاي مديترانه ای از جمله فلافل را به صورت قديمي با اصالت و به دور از مدرنیته عرضه کنيد موفق تر خواهيد بود.  رستوران 1000 انجير براي همين امر غذاهايش را که شامل سالادهاي مديترانه ای و غذاهای مخصوص مانند فلافل است در کاسه هاي قديمي و سفالي به مشتريان عرضه مي کند.

ظروف قدیمی

2-  Be Well Nutrition يا مقوي بنوشيد
به دنبال يک نوشيدني انرژي زا و طبيعي هستيد؟
هرآنچه لازم داريد را ميتوانيد در شير کامل و مقوي پيدا کنيد !
یک تیم چندنفره در آمریکا، قصد دارند نوشيدني سالم را ترويج دهند بنابراين به صورت کاملا کاربردي و ساده تمام ويژگي هاي يک شير کامل را و کاربرد آن را در زندگي روزمره رابر روي پاکت اين شيرهاي سالم چاپ کرده اند.

takform-milk

Dinner Lab -3 يا آزمايشگاه غذا
يک رستوران کاملا متفاوت که مزيت رقابتي آن ارتباط مستقيم سرآشپز آن با مشتريان است !
اين رستوران سرآشپزهايش را تشويق ميکند تا غذاهاي جديد و متفاوتي بپزند براي همين منظور ميزي در محيط رستوران وجود دارد که مرز بين آشپزخانه و محل نشستن مشتريان است؛
سرآشپزها هر غذاي جديدي که ميخواهند تست کنند، آنرا بر روي اين ميز قرار ميدهند و مشتريان ماجراجو نيز مايلند از اين غذاها بخورند و کيفيت آنرا گزارش دهند.
در اين رستوران فقط 2 نوع غذا هميشه به صورت ثابت وجود دارد، ديگر غذا ها به صورت هفتگي يا روزانه تغيير ميکنند… يک رستوران فقط براي افراد ماجراجو که ميخواهند هميشه غذاهاي جديد امتحان کنند.

customer-takform

District – 4 يا ديستريکت
يک کافه با يک عالمه تنوع دونات…
اگر دونات (تقريبا شبيه به پيراشکي) دوست داشته باشيد، اين کافه پاتوق شما خواهد بود.
ايده جالب اين کافه در اين است که چند نوع قهوه ساده را با يک عالمه تنوع در دونات هاي با کيفيت ارئه ميدهد. تمام مشتريان اين کافه، بيشتر به خاطر امتحان کردن دونات هايي با طعم ها مختلف که قبلا امتحان نکرده اند به اين کافه مي آيند.

دونات

5-MobileCube يا جعبه همراه
رستوراني که به بهانه شارژ کردن باتري موبايلتان به آنجا ميرويد و غذا ميخوريد.
همه مان امروزه از تلفن هاي همراه استفاده ميکنيم و روشن بودنِ ان براي ما اهميت زيادي دارد. حالا فرض کنيد باتري موبايل تان کم است و پس از چند دقيقه موبايل تان خاموش خواهد شد… چه کاري خواهيد کرد؟
اگر در نيويورک باشيد بايد به دنبال بنر رستوران هاي MobileCube بگرديد تا آنجا موبايلتان را شارژ کنيد و در حين شارژ شدن موبايلتان غذا هم بخوريد… ايده خوبي نيست؟

مطالب مشابه

شناخت پارچه ترگال

پارچه ترگال به دليل مقاوت و استقامت بالا،رنگ بندي متنوع و فراوان نسبت به پارچه هاي ديگر و قیمت مقرون و با